MENU


नेप्से परिसूचक आज ५।०४ अङ्कले वृद्धि

 

३० असार, काठमाडाैँ।धितोपत्र बजारमा शेयर कारोवार मापक नेप्से परिसूचक आज ५।०४ अङ्कले उकालो लागेर एक हजार ३४७।४४ मा पुगेको छ । यस्तै सेन्सेटिभ परिसूचक १।९५ ले वृद्धि भई २४८।१८ मा पुगेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेन्जका अनुसार कुल १८६ कम्पनीका २५ लाख ६८ हजार १२४ कित्ता शेयर रु ९९ करोड ४५ लाख ४५ हजार १०९ मा खरिदबिक्री भए । कारोबार भएका कूल १२ मध्ये आज पाँच उपसमूहको शेयरमा वृद्धि भएको छ भने सात उपसमूहको शेयर ओलारो लागेको छ ।

share bazar

कम्पनीको शेयर रु ११ करोड १० लाख १२ हजार २४३ बराबरको कारोबार भयो । यस्तै एनएमबी बैंक रु छ करोड ८६ लाख ८८ हजार १७६, नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्स रु पाँच करोड एक लाख ६३ हजार ५३४, एनआइसी एशिया रु चार करोड ७६ लाख ४२ हजार ४०६, छिमेक लघुवित्त विकास बैंक रु चार करोड ११ लाख ८८९, साना किसान विकास बैंक रु तीन करोड ९९ लाख ८० हजार ६४७, हिमालयन डिष्टिलरी रु तीन करोड ६५ लाख ८२ हजार ६१६ र नविल बैंकको शेयर रु दुई करोढ २३ लाख ५९ हजार ३३० मा कारोबार भयो ।

आज सबैभन्दा बढी एनआइसी एसिया ब्यालेन्स फण्ड र एनआइसी एसिया लघुवित्त वित्तीय संस्थाको शेयरधनीले सामान १०÷१० प्रतिशतले कमाए । यस्तै नवीन व्यालेन्स फण्ड–२ ९।९९, नेपाल सेवा लघुवित्त ९।९७, घोडाघोडी लघुवित्त ९।९५, गुराँस लघुवित्त ९।९०, महिला सहयात्रा माइक्रोफाइनान्स ९।८० र नविल इक्विटी फण्डका लगानीकर्ताले ९।०३ प्रतिशतले कमाए । समृद्धि फाइनान्स कम्पनी ६।६७, राधी विद्युत् कम्पनी ५।०३, युनाइटेड फाइनान्स ४।०७, मल्टीप्रपोज फाइनान्स ३।६७, विसाल बजार कम्पनी ३।६६, हिमालयन पावर पार्टनर ३।६२, माउन्टेन हाइड्रो ३।६१ र सप्तकोशी डेभलपमेन्ट बैंकका लगानीकर्ताले ३।०२ प्रतिशतले गुमाए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस