MENU


हस्पिटालिटी अवार्ड सम्पन्न

काठमाण्डौ, नेपाल पर्यटन बोर्डमा हस्पिटालिटी फाउन्डेशन अफ नेपालको आयोजनामा हस्पिटालिटी अवार्ड सम्पन्न भएको छ । संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उडडयन राज्य मन्त्री परशुराम तामाङ्गको प्रमुख आतिथ्य र कृषि राज्यमन्त्री राधिका तामाङको विशेष आतिथ्यमा सम्पन्न सो कार्यक्रममा विभिन्न युवा पर्यटन व्यवसायीलाई सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमम इनोभेटिभ सेफ अफ दि एयरवाट कुमार चालिसे, हस्पिटालिटी इन्टरपेनरवाट राजेन्द प्रसाद त्रिपाठी , गेस्टोनमि एवार्डवाट सुरेश चन्द्र बस्नेत, बेस्ट रेस्टुरेन्ट इन पोखरावाट डुङ्गा रेस्टो एण्ड लन्ज बार वाट राजेश गुरुङ्ग, वेस्ट बुटिक होटलवाट अप्सरा ब्ुाटिक होटल ठमेलका रमेश नापित , वेस्ट ट्राभल एण्ड टुर वाट हिमालयन डिस्कोभरी नेपालका एलेक्स नेपाल (सुरेश लम्साल) र वेस्ट एयर होस्टेस एकेडमी एवार्डबाट फल्याइटेक इन्टरनेशनलका नाजिर हुसैनलाई सम्मान तथा एवार्ड वितरण गरिएको थियो ।
नेपालको इतिहासमा पहिलो पटक यस खालको एवार्ड प्रदान गरिएको हस्पिटालिटी फाउन्डेशन नेपालका अध्यक्ष महेशराज ढकालले बताउनु भयो । कार्यक्रममा टान अध्यक्ष चन्द्र रिजाल, नेपाल पर्यटन बोर्ड सदस्य राजेन्द्र सापकोटा, निट नेपालका अध्यक्ष दिपक महत लगायतले मन्तव्य व्यक्त गर्नु भएको थियो । Hospitality-Award

प्रतिक्रिया दिनुहोस