MENU


जेठ १३ गते त्रिशुली नदीमा राफ्टिङ् हुदै

1360563467fotoकाठमाण्डौ, नेपाल एसोसियसन अफ राफ्टिङ् एजेन्सिज (नारा) ले यहि जेठ १३ गते त्रिशुली नदीमा २९ औ राफ्टिङ् श्र्ङखला कार्यक्रम गर्ने भएको छ । सेभ द रिभर फर टुरिजम भन्ने नारा सहित त्रिशुली नदीको बेल्खुबाट मलेखुसम्म हुने राफ्टिङ् कार्यक्रममा एक सय भन्दा बढिको सहभागिता रहने नाराका अध्यक्ष चन्द्र दाहालले बताउनु भयो ।

वार्षिक रुपमा आयोजना गर्दै आएको सो कार्यक्रम नेपाल पर्यटन बोर्डको प्रवद्र्धनमा गर्न लागिएको हो । त्रिशुली नदी राफ्टिङ्को लागी बाहै महिना सुरक्षित भएपनि पछिल्लो समय बालुवा निकाल्ने तथा ढल सिधै नदीमा मिसाउँदा सफा पानीमा राफ्टिङ् गर्न नसकिने भएको छ । नदीलाई सफा राख्नलाई स्थानिय सचेतना अपनाउन र नेपालीहरुको संख्या बढाउन समेत कार्यक्रमले ठूलो महत्व राख्ने कार्यक्रमका संयोजक शिव अधिकारीले बताउनु भयो । काठमाण्डौको नयाँ बजारबाट जाने र सोही दिन फर्किने व्यवस्था गरिएको अधिकारीले बताउनु भयो ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस